Akademik Saičić: Vlast 15. marta koristila nelegalno zvučno oružje protiv studenata i građana
Radio 021 pre 6 sati | Beta

Redovni član SANU i profesor Hemijskog fakulteta u Beogradu Radomir Saičić izjavio je da je "svima jasno" da je vlast 15. marta koristila nelegalno zvučno oružje protiv studenata i svih okupljenih građana. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u
Saičić je agenciji Beta kazao da su priče o organizovanoj simulaciji zvučnog oružja-besmislica. "Bio sam jedan od koordinatora obezbeđenja za studente Hemijskog fakulteta i studente iz Srbije kojima smo tog dana bili domaćini u Beogradu, i tvrdim da ni tog dana, niti ikada ranije, nije bilo nikakvih razgovora o bilo kakvim simulacijama. Naš prioritet je bio da zaštitimo živote i zdravlje studenata, da u svakom trenutku znamo gde su, a to u ogromnoj masi okupljenog












