"Sve sam sebi privukla i dobro i loše", Barbara o novom dečku i poslu. "Pa šta ako je u publici 20 ljudi?"

Telegraf pre 9 sati  |  Telegraf.rs/ Blic
"Sve sam sebi privukla i dobro i loše", Barbara o novom dečku i poslu. "Pa šta ako je u publici 20 ljudi?"

Pevačica Barbara Bobak beleži veliki uspeh na muzičkoj sceni, a nedavno je izbacila prvi deo albuma koji je sjajno prošao kod publike.

Kao i uvek bez "dlake na jeziku" i potpuno iskreno, barbara je otvorila dušu te progovorila o poslu, novom dečku i nedavnoj proslavi rođendana koji je kao i prošle godine protekao kao maskembal, čime je ona pokazala koliko je opuštena i inovativna svaki put. barbara ističe da nema u planu odlazak na Evroviziju, te podvlači da joj je teško da izađe iz crnine. - Barbara, evo obukla si taj crni sako preko. Međutim, žuriš, a malopre ga nisi imala. Ja sam videla prelepu

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »