Stanković: "Moglo je bolje, moglo je i gore" VIDEO

B92 pre 6 sati
Stanković: "Moglo je bolje, moglo je i gore" VIDEO

Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković izjavio je posle pobede protiv Amštetena da crveno-beli moraju da porade na taktičkim i tehničkim sitnicama.

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su ranije ekipu Amštetena rezultatom 2:1 (1:0) u prijateljskoj utakmici u austrijskom Vindišgarstenu. "Da je moglo bolje, moglo je. Da je moglo gore, moglo je. Niko se nije povredio i to je najvažnije. Ima šta da se radi, mlađe snage imaju šansu da ubace u petu brzinu. Zvezda daje šansu mladima, ali oni će morati da zaigraju brže, da ubace u petu brzinu. Ostalo je u redu, kako radimo tako i izgledamo, malo je bilo vruće. Dobro

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »