Subotičani i naredne sezone igraju Evropu: Spartak u FIBA Ligi šampiona
Dnevnik pre 4 sati

MIES: Košarkaši Spartaka iz Subotice igraće naredne sezone u grupnoj fazi FIBA Lige šampiona, potvrđeno je danas na zvaničnom sajtu takmičenja.
Košarkaši Spartaka su prošle sezone osvojili titulu šampiona Srbije. U saopštenju se navodi da se 61 klub prijavio za učešće u grupnoj fazi FIBA Lige šampiona, koja će u narednoj sezoni imati 32 kluba. Direktan plasman u grupnu fazu FIBA Lige šampiona obezbedilo je 30 klubova, dok će se 24 tima boriti u kvalifikacijama za preostala dva mesta. Pored Spartaka u grupnoj fazi FIBA LŠ učestvovaće i Ritas, Huventud, Mursija, Bilbao, Unikaha, Alba, Bamberg, Bon, Juventus












