Košarkaši Spartaka u Ligi šampiona

RTS pre 4 sati
Košarkaši Spartaka u Ligi šampiona

Košarkaši Spartaka iz Subotice igraće naredne sezone u Fiba Ligi šampiona, potvrđeno je na zvaničnom sajtu takmičenja.

Subotičani su pravo na učešće izborili nakon što su prošle sezone osvojili titulu šampiona Srbije. Kako je saopšteno, za učešće u novom izdanju Fiba Lige šampiona prijavljen je 61 klub, dok će u grupnoj fazi nastupiti 32 ekipe. Direktan plasman u grupnu fazu obezbedilo je 30 klubova, među kojima je i Spartak, dok će se preostala dva mesta popuniti kroz kvalifikacije u kojima će učestvovati 24 tima. Pored Spartaka, mesto u grupnoj fazi obezbedili su Ritas, Huventud,

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »