Košarkaši Spartaka iz Subotice igraće u FIBA Ligi šampiona

RTV pre 3 sata  |  Tanjug
Košarkaši Spartaka iz Subotice igraće u FIBA Ligi šampiona

MIES - Košarkaši Spartaka iz Subotice igraće naredne sezone u grupnoj fazi FIBA Lige šampiona, potvrđeno je danas na zvaničnom sajtu takmičenja.

Košarkaši Spartaka su prošle sezone osvojili titulu šampiona Srbije. U saopštenju se navodi da se 61 klub prijavio za učešće u grupnoj fazi FIBA Lige šampiona, koja će u narednoj sezoni imati 32 kluba. Direktan plasman u grupnu fazu FIBA Lige šampiona obezbedilo je 30 klubova, dok će se 24 tima boriti u kvalifikacijama za preostala dva mesta. Pored Spartaka u grupnoj fazi FIBA LŠ učestvovaće i Ritas, Huventud, Mursija, Bilbao, Unikaha, Alba, Bamberg, Bon, Juventus

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »