Zvezda ponovo na Kipru, igraće na turniru u društvu još dva evroligaša
Telegraf pre 5 sati | Telegraf.rs

Crvena zvezda ponovo će ove sezone igrati na turniru na Kipru pod nazivom "Neofitos Handriotis" koji će se u Nikoziji igrati od 11. do 13. septembra.
Crveno-beli će na ovom turniru učestvovati zajedno sa Olimpijakosom, Arisom i Makabijem iz Tel Aviva. Turnir je ovu informaciju potvrdio, a ovo će biti jedna od poslednjih provera za Ibona Navara pred početak sezone, kako u ABA ligi, tako i u Evroligi. Zvezda je i prethodne sezone igrala na ovom turniru, tada sa Monakom, Parizom i Olimpijakosom. Nije se dobro provela, a ovog puta dvoje novajlija biće Aris koji sa klupe vodi Vasilis Spanulis i još jedan Evroligaš,










