Kako je ovo moguće? Sud pustio mađarskog kanibala, može lako da nastavi da prikuplja ljudske ostatke!
Telegraf pre 3 dana | Telegraf.rs

Navodno više puta rekao da uživa u izvođenju disekcija
Sud prvog stepena odlučio je da 30-godišnji bolnički pomoćnik, koji je u žižu ne samo mađarske javnosti došao kada je otkriveno da je krao i jeo delove ljudskih tela, ne mora da ostane u pritvoru, uprkos više pokrenutih postupaka protiv njega. Žolt S., kom su mađarski mediji dali nadimak "budimpeštanski kanibal", privukao je juče međunarodnu pažnju kada je otkriveno da je policija zaplenila ljudske delove tela iz njegovog doma, za koje se navodi da ih je delimično






