Čukarički poražen od Rumuna u prvoj proveri na letnjim pripremama
Telegraf pre 6 sati | Telegraf.rs

U prvom kontrolnom meču na pripremama u Sloveniji Čukarički je poražen od rumunskog Arđeša – 0:2.
Šef stručnog štaba Marko Jakšić izveo je dva različita sastava za svako od poluvremena. U prvom je od novajlija igrao Kobi Ebere, u drugom Andrej Bajović, dok je novopridošlica Zlatan Šehović ovaj meč posmatrao sa tribina. Prvu šansu, i to odličnu, imao je Čukarički u drugom minutu preko Miladinovića, posle greške odbrane rumunskom tima, pokušao je iz prve sa 30 metara, ali je nešto lošije šutirao, dovoljno da golman Arđeša interveniše. Rumuni su potom preuzeli









