Vučić se sreo sa građanima koji pešače na skup koji će biti održan 27. juna u Beogradu

Euronews pre 19 sati  |  Autor: Tanjug
Vučić se sreo sa građanima koji pešače na skup koji će biti održan 27. juna u Beogradu

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se večeras nadomak Inđije sa građanima koji pešače iz Novog Sada i drugih gradova ka Beogradu kako bi prisustvovali velikom skupu "Srbija jedna porodica", koji će biti održan u subotu na platou ispred Doma Narodne skupštine.

Okupljeni građani su predsednika Vučića dočekali skandiranjem "Aco, Srbine" i sa srpskim zastavama. Oni će sutra nastaviti pešačenje ka Beogradu kako bi stigli na skup u subotu. Na skupu "Srbija jedna porodica", kako je najavljeno, biće predstavljeni planovi i program za budućnost Srbije. Građani će imati priliku da navedu šta su za njih prioriteti u razvoju zemlje u budućnosti, ali i da ukažu na probleme sa kojima se suočavaju. Na skupu će biti razvijena i najveća

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »