Palestra: Srećam sam zbog odlaska u Čelsi
Sport klub pre 4 sati | Autor: Katarina Kostić

Marko Palestra potpisao za Čelsi umesto Intera, čime je izazvao veliku pažnju u Italiji.
Jedan od najboljih mladih bekova na svetu je odlučio da napusti Atalantu i umesto da pređe u Inter, kao što su italijanski mediji danima najavljivali, karijeru nastavi u Čelsiju. Dogovor je već postignut, a Palestra će 1. jula, kada zvanično počinje prelazni rok, biti predstavljen kao prvo pojačanje novog trenera Čelsija Ćabija Alonsa, koji je insistirao na njegovom dolasku. Mladi fudbaler se sada prvi put oglasio povodom transfera. „Srećan sam što ću se pridružiti






