Dva policajca napala jedan drugog u policijskoj stanici na jugu Srbije
Telegraf pre 1 dan | Telegraf.r/ Kossev

Dva policijska službenika sumnjiče se da su napala jedan drugog unutar Policijske stanice Jug u Prištini.
Ovo je za Klan Kosova potvrđeno iz Policijskog inspektorata (PIK). Do napada je, kako se navodi, došlo nakon prethodnog nesporazuma. Prema navodima PIK-a, oni se sumnjiče za krivično delo "napad". "Iz početnih istražnih radnji koje je preduzeo Policijski inspektorat postoji sumnja da su sinoć dva policijska službenika tokom vršenja službene dužnosti unutar objekta Policijske stanice Jug bila uključena u međusobni nesporazum i da se isti sumnjiče za krivično delo












