Fenerbahče se zahvalio na saradnji četvorici košarkaša

Telegraf pre 9 sati  |  Telegraf.rs/Tanjug
Fenerbahče se zahvalio na saradnji četvorici košarkaša

Arturs Žagars, Brendon Boston, Armando Bako i Žilson Bango nisu više članovi Fenerbahčea, saopštio je danas šampion Turske.

Fenerbahče će kompletno rekonstrusati tim za narednu sezonu jer su prethodnih dana klub napustili i Nando de Kolo koji odlazi u penziju, Kem Birč i Devon Hol koji će najverovatnije pojačati ekipu Olimpije iz Milana. Turski mediji tvrde da će prva pojačanja šampiona Turske za sledeću sezonu biti Šejvon Šilds, Brakston Ki, Markus Bingam, kao i Šejn Larkin. Još ništa od toga nije zvanično, mada deluje da će istanbulski gigant svim silama da napadne titulu Evrolige i

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »