Bosna i Hercegovina saznala rivala u nokaut fazi Svetskog prvenstva
Telegraf pre 3 sata | Telegraf.rs

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine saznala je rivala u šesnaestini finala, a u prvoj rundi nokaut faze sastaće se sa Sjedinjenim Američkim Državama! Otklonjene su sve dileme oko toga ko će biti prvi protivnik Zmajeva u nokaut fazi.
Četiri boda su izabranicima Sergeja Barbareza bila dovoljna za plasman dalje, odnosno pobeda nad Katarom u trećem kolu grupe B (3:1). Postojala je minimalna mogućnost da Bosna i Hercegovina igra protiv Nemačke, što bi bio daleko teži put Zmajevima, ali je rasplet u grupi F i to što Japan nije uspeo da savlada Švedsku, otklonilo sve dileme, te će BiH igrati protiv jednog od domaćina Mundijala. Sjedinjene Američke Države su pobedama protiv Paragvaja i Australije već










