"Lekarima u lazi sam rekao da želim da ostanem tu": Evo odakle se oglasio Sloba Vasić nakon puštanja sa psihijatrije: Priznao šta mu je potrebno (foto)

Blic pre 7 sati
"Lekarima u lazi sam rekao da želim da ostanem tu": Evo odakle se oglasio Sloba Vasić nakon puštanja sa psihijatrije: Priznao…

Priznao je da je zatražio pomoć jer se loše osećao i želeo je da se nakratko skloni od javnosti i telefona.

Istakao je veliku zahvalnost svojoj supruzi koja mu je bila najveća podrška tokom teškog perioda. Folk pevač Sloba Vasić bio je hospitalizovan nakon što je napravio scenu u avionu, pa skinut sa leta, a boravio je potom u ustanovi "Laza Lazarević". On se po puštanju sa odeljenja psihijatrije vratio nastupima, a na društvenim mrežama podelio je fotografiju sa primorja, te istakao šta mu je potrebno. - Meni treba kap tišine, pogled preko plavog mora - napisao je

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »