Bosna i Hercegovina sad zna sa kim igra na Mundijalu: Zmajevima Turci pokazali šta treba da rade
Mondo pre 2 sata | Nikola Lalović

Ono što se pretpostavljalo sada je i zvanično. Bosna i Hercegovina će u nokaut fazi Svetskog prvenstva igrati sa selekcijom domaćina Sjedinjenim Američkim Državama. Taj meč je zakazan za noć između srede i četvrtak od 2 časa posle ponoći. Nakon što je SAD na spektakularan način izgubila meč od Turske u poslednjem kolu grupne faze ipak je tim Maurisija Poketina završio kao prvi u grupi. BIH je u nekim kalkulacijama mogla da ima i meč sa Nemcima, ali ipak se to nije











