Bez vode deo Limana
NoviSad.com pre 6 sati

Novi Sad – Potrošači dela Limana ostali su bez vode. Zbog radova na sanaciji havarije suve slavine će biti u Dragiše Brašovana i okolnim ulicama do 12 časova. U JKP „Vodovod i kanalizacija” napominju da postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.








