Bez vode deo Limana

NoviSad.com pre 6 sati
Bez vode deo Limana
Novi Sad – Potrošači dela Limana ostali su bez vode. Zbog radova na sanaciji havarije suve slavine će biti u Dragiše Brašovana i okolnim ulicama do 12 časova. U JKP „Vodovod i kanalizacija” napominju da postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.

Povezane vesti »

Deo Limana bez vode

Deo Limana bez vode

Radio 021 pre 6 sati
Deo Limana danas bez vode zbog havarije

Deo Limana danas bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad pre 6 sati
Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »