"Lekarima u LAZI sam rekao da želim da ostanem tu" Evo gde se nalazi Sloba Vasić nakon burnog perioda, oglasio se i otkrio šta mu je potrebno (foto)
Kurir pre 4 sati

Nakon scene u avionu, pevač Sloba Vasić bio je hospitalizovan u ustanovi "Laza Lazarević".
Nakon što je izašao iz bolnice, pevač se vratio nastupima, a na društvenim mrežama je pokazao kako se provodi na primorju. - Meni treba kap tišine, pogled preko plavog mora - napisao je Vasić ispod objave. Pevač je pozirao ispred kamere u letnjoj majici, a more mu je izmamilo osmeh na lice. Na nedavno pitanje šta je rekao osoblju kada je došao u ustanovu, pevač je za domaće medije objasnio: - Rekao sam kako se trenutno osećam, da se osećam vrlo loše u tom momentu i








