Kvaku Bonsu Osei novi je igrač Radničkog iz Niša
Gradski portal 018 pre 8 sati | redakcija GP018

„Dobro poznajem Radnički, imaju veoma dobar tim.
Poznajem i neke igrače mogu reći da su baš dobri. Drago mi je što ću biti deo ovog tima. Takođe, imam samo reči hvale za srpski fudbal. Srećan sam što sam ovde i osećam se dobro. Verujte mi osećam se veoma dobro u Srbiji“, rekao je Kvaku Bonsu Osei. Domaćoj javnosti Kvaku Bonsu poznat je po igrama za tim sa severa Srbije. U dresu Spartaka postigao je deset pogodaka i zabeležio četiri asistencije.








