Na bazenima Olimp od sutra noćno kupanje
Telegraf pre 4 sati | Telegraf.rs/Tanjug

Noćno kupanje na bazenima Sportskog centra ''Olimp' u Beogradu počeće od sutra u periodu od 21 čas do ponoći.
Maksimalan broj posetilaca na otvorenim bazenima je do 2.000 ljudi. “S obzirom na to da nam stižu tropske noći i vreli letnji dani, noćno plivanje biće pravi izbor za sve one koji ne znaju kako da se izbore sa letnjom žegom. Termini planirani za večernje plivanje su od 21 čas do ponoći, a sve je spremno da otvorimo noćno plivanje u subotu, 27. juna”, rekao je za Tanjug upravnik bazena SC ''Olimp'' Boško Popović. On je dodao da će letnja sezona trajati do 6.









