"Plašim se da će ponovo ubiti": Majka devojčice ubijene u Ribnikaru o susretu sa dečakom ubicom

Mondo pre 19 sati  |  Jovana Radovanović
"Plašim se da će ponovo ubiti": Majka devojčice ubijene u Ribnikaru o susretu sa dečakom ubicom

Biljana Paunović, majka ubijene devojčice u OŠ "Vladislav Ribnikar" za "Blic" TV govorila je o suđenju koje je, kako kaže, bilo preteško za roditelje, ali i o tome da li bi dečak ubica mogao da se nađe na slobodi kada napuni 18 godina. - Teško je gledati gledati ubicu svog deteta.

Ja sam se raspadala. Ja sam jako osetljiva na decu i prvi moj neki utisak je da mi je bilo žao. Žao mi je što je moralo da dođe do toga. A u vama se meša i bes i tuga i žal i svakakve neke emocije, ali jesu u suštini sva ta suđenja bila jako potresna - rekla je Biljana Paunović. Ona ističe da roditelji i dalje na neka pitanja čekaju odgovore. - Nismo dobili sve odgovore. Delimično jesmo, mislim, mogu da zaključim da on jeste proizvod njegovih roditelja. To je

Povezane vesti »

Hronika, najnovije vesti »