Naša pevačica (40) godinama vodi bitku sa neizlečivom bolešću: "Najponosnija sam na to što još hodam"

Telegraf pre 4 sati  |  Telegraf.rs
Naša pevačica (40) godinama vodi bitku sa neizlečivom bolešću: "Najponosnija sam na to što još hodam"

Nekadašnja velika zvezda devedesetih, Doris Bizetić, godinama vodi tihu, ali izuzetno tešku borbu sa ozbiljnom bolešću koja joj je u potpunosti promenila život.

Iako se od 2011. godine suočava sa velikim zdravstvenim izazovima, ona ne odustaje, već nastoji da balansira između majčinstva i umetničkog rada, oslanjajući se na podršku porodice i bliskih ljudi. Prvi simptomi bolesti javili su se nedugo nakon što je 2010. godine rodila ćerku Anabelu. Već šest meseci posle porođaja počela je da oseća jaku slabost. - Od kako sam se porodila, osećala sam da sam fizički mnogo slabija. Pripisivala sam to porođaju, dok se na leto

Povezane vesti »

Zabava, najnovije vesti »