Meta puca iznutra, čak i cto kaže da je moral možda najgori u 20 godina
Telegraf pre 5 sati | Telegraf.rs

Unutrašnji ton u Meti pod pritiskom AI strategije
Unutar kompanije Meta raste nezadovoljstvo zaposlenih, iako finansijski rezultati ostaju izuzetno snažni. Prema internim informacijama, čak i glavni tehnološki direktor Andrew Bosworth opisuje trenutnu atmosferu kao jednu od najlošijih u poslednjih 20 godina. Situacija dolazi u trenutku kada kompanija beleži rast prihoda i rekordne profite, ali istovremeno sprovodi duboke organizacione promene i investicije u veštačku inteligenciju. Tokom internog sastanka,












