Meta puca iznutra, čak i cto kaže da je moral možda najgori u 20 godina

Telegraf pre 5 sati  |  Telegraf.rs
Meta puca iznutra, čak i cto kaže da je moral možda najgori u 20 godina

Unutrašnji ton u Meti pod pritiskom AI strategije

Unutar kompanije Meta raste nezadovoljstvo zaposlenih, iako finansijski rezultati ostaju izuzetno snažni. Prema internim informacijama, čak i glavni tehnološki direktor Andrew Bosworth opisuje trenutnu atmosferu kao jednu od najlošijih u poslednjih 20 godina. Situacija dolazi u trenutku kada kompanija beleži rast prihoda i rekordne profite, ali istovremeno sprovodi duboke organizacione promene i investicije u veštačku inteligenciju. Tokom internog sastanka,

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »