Već drugi dan nema vozova na pruzi Niš-Beograd

Južne vesti pre 13 sati  |  Jelena Canić Milanović
Već drugi dan nema vozova na pruzi Niš-Beograd

Iako je prošlo više od 48 sati od iskliznuća teretnog voza kod Stalaća, saobraćaj na pruzi između Niša i Beograda i dalje je u prekidu i vozovi ne saobraćaju.

Teretni voz iskliznuo je u sredu, 24. juna, oko 5 sati ujutru, između stanica Stevanac i Braljina, kraj Stalaća. Od tada je saobraćaj u prekidu. Kako su jutros saopštili iz „Srbijavoza“ na niškoj pruzi i dalje je izmenjen saobraćaj. Voz koji polazi iz Niša za Zemun u 12:25 i 15:40 časova, kao i voz iz Beograd centra za Niš u 13:39 časova, i voz iz Zemuna za Niš u 15:30 časova neće saobraćati zbog smetnji na infrastrukturnim kapacitetima – saopštavaju iz

Pročitajte još

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »