Radnički doveo Kvakua Bonsua Oseija

Glas juga pre 6 sati
Radnički doveo Kvakua Bonsua Oseija

Bonsu Osei rođen je 17. avgusta 2000. godine u Gani, a u Radnički stiže iz Spartaka iz Subotice.

Tokom dosadašnje karijere nastupao je i za klubove u Kataru, slovačku Senicu i venecuelanski Karakas. Po dolasku u Niš istakao je da dobro poznaje Radnički i da se raduje novom izazovu. „Dobro poznajem Radnički, imaju veoma dobar tim. Poznajem i neke igrače i mogu reći da su baš dobri. Drago mi je što ću biti deo ovog tima. Imam samo reči hvale za srpski fudbal. Srećan sam što sam ovde i osećam se veoma dobro u Srbiji“, rekao je Bonsu Osei. Domaćoj fudbalskoj

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »