Grupa Srba sa KiM krenula put Kraljeva da dočekaju predsednika Vučića, nastavljaju do Beograda

RTV pre 4 sati  |  Tanjug
Grupa Srba sa KiM krenula put Kraljeva da dočekaju predsednika Vučića, nastavljaju do Beograda

GRAČANICA - Grupa Srba sa severa KiM, iz Kosovskog Pomoravlja i Gračanice krenula je jutros put Kraljeva kako bi podržali politiku predsednika Srbije Aleksandra Vučića, koji će danas otvoriti deonicu auto-puta od Adrana kod Kraljeva do Preljine kod Čačka, na Moravskom koridoru

Oni nose zastave Srbije i navode da žele da podrže predsednika Vučića, jer on snažno podržava Srbe sa KiM. Nakon Kraljeva, oni nastavljaju put Beograda gde će se pridružiti sunarodnicima sa KiM i iz ostalih delova Srbije, da bi, kako navode, na skupu na platou ispred Doma Narodne skupštine koji će biti održan sutra dali punu podršku politici jedinstvene, jake i nezavisne Srbije. Građani koji su krenuli iz Gračanice okupili su se jutros ispred manastira Gračanica,

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »