Kradljivci semafora uhvaćeni u Boru: Maloletnička banda "operisala" na putu za Selište

Telegraf pre 7 sati  |  Telegraf.rs
Kradljivci semafora uhvaćeni u Boru: Maloletnička banda "operisala" na putu za Selište

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru, podneće krivične prijave u redovnom postupku protiv sedamnaestogodišnjaka i dvojice šesnaestogodišnjaka zbog postojanja osnovasumnje da su izvršili više krivičnih dela teška krađa.

Oni se sumnjiče da su, od 13. maja do 24. juna, u više navrata, na putu Bor–Selište, obili kutije i iz njih ukrali ukupno 16 akumulatora za napajanje mobilnih semafora, u vlasništvu jedne firme koja se bavi niskogradnjom. Policija je prilikom pretresa kuće u kojoj živi jedan od osumnjičenih pronašla sedam akumulatora, koji će biti vraćeni vlasniku. (Telegraf.rs)

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »