GP Bravo o “parku” kod Spensa: Najveća pljačka, pametna klupa koštala kao garsonjera (FOTO i VIDEO)

Moj Novi Sad pre 10 sati
GP Bravo o “parku” kod Spensa: Najveća pljačka, pametna klupa koštala kao garsonjera (FOTO i VIDEO)

Dugo najavljivani “park” kod Spensa, posle tri godine “gradnje” otvoren je za posetioce bez pompe, kako je gradski odbornik GP Bravo Miran Pogačar na jutrošnjoj konferenciji za medije izjavio – “gradonačelnik Mićin ga je otvorio preko Instagrama”.

FOTO: “Proradio” park kod Spensa bez svečanog otvaranja Ono što se na prvi pogled vidi, u parku je u najtoplijem delu dana problem naći hlad, a naši čitaoci su se posebno žalili prethodnih dana na šljunak kojim ne mogu da se kreću dečja kolica, osobe sa invaliditetom itd. Na konferenciji za novinare Miran Pogačar je izjavio da je park koštao 3,2 miliona evra i da predstavlja “najveću pljačku”, gde se “kralo kako se stiglo”. Mobilijar u parku je, prema njegovim, i

Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »