(FOTO)Inđijčani ostavljali „putokaze nade“ – Da se i ova grupa pešaka ne izgubi u ravnici

In medija pre 6 sati
(FOTO)Inđijčani ostavljali „putokaze nade“ – Da se i ova grupa pešaka ne izgubi u ravnici

Noćno „obeležavanje puta“ između Sremskih Karlovaca i Inđije pretvorilo se u satiričnu akciju Inđijčana koji su, uz poruku „Studenti pobeđuju“, duž rute iscrtavali znakove kako bi, kako navode, pomogli pešacima da se „ne izgube kao ranije grupe“. Uz dozu ironije, poručuju da su mislili na sve — od daltonizma do dezorijentacije — ali ne i na povratak iz kafane.

Grupa Inđijčana je tokom noći, u sredu 24. juna, obeležila kolovoze, autobuska stajališta i bilborde porukom „Studenti pobeđuju“ na potezu od Sremskih Karlovaca do Inđije, kako bi pomogli pešacima iz Novog Sada da se ne „izgube ovog puta“. Grupa Inđijčana provela je noć u obeležavanju saobraćajnice od Sremskih Karlovaca do Inđije ispisanim porukama „Studenti pobeđuju“, kako bi grupa SNS pešaka uspela da dođe do Inđije. -Izuzetno smo zabrinuti za sudbinu grupe

Pročitajte još

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »