Партизан добио противнике у Лиги шампиона, теже скоро да није могло
Нова пре 7 сати

Рукометаши Партизана сазнали су ривале у групној фази Лиге шампиона, пошто је жреб званично одржан у петак 26. јуна.
Црно-бели ће у предстојећој сезони Лиге шампиона наступати у групи А против Веспрема (Мађарска), Фихсеа Берлина (Немачка) и Порта (Португал). Партизан се у Лигу шампиона враћа после 13 година, а на жребу није имао среће, пошто је Веспрем годинама један од најбољих тимова у Европи, док је Берлин у сезони за нама поражен у финалу елитног такмичења од Барселоне. Група А: Веспрем, Фихсе Берлин, Порто, Партизан Група Б: Нант, Мелсунген, Висла Плок, Вардар Група Ц:












