Dr Nele Karajlić promovisao prvi samostalni album „Pijani brod“ i predstavio četiri nova spota
Telegraf pre 1 sat | Telegraf.rs

ok muzičar, glumac i pisac Dr Nele Karajlić održao je sinoć veliku promociju svog prvog samostalnog studijskog albuma „Pijani brod“ u prostoru Fondacije Mozzart u Beogradu.
Događaj je zvanično otvorio muzički menadžer Radomir Raka Marić, a promocija je započela ekskluzivnim kinematografskim blokom u kojem su premijerno prikazana četiri nova muzička spota: „Kriva Drina“, u režiji i po scenariju Srđana Jankovića GG-ja, zatim „Ibar“ i „Sipaj ne pitaj“, za koje režiju potpisuje Vuk Protić, scenario Srđan Janković GG, a kameru Dragan Gajanović, kao i „Anđeli“, koju autorski potpisuju Srđan Janković GG (režija i scenario) i Dragan Gajanović






