Рукометаши Партизана завршили у пакленој групи Лиге шампиона
Еуроневс пре 6 сати | Аутор: Еуроневс

Тринаест година је Рукометни клуб Партизан чекао да поново постане део европске елите, а данас је дочекао ривале у групној фази ЕХФ Лиге шампиона, пошто га је жреб сврстао у најтежу могућу групу такмичења (А), увећаног састава, са 24 уместо досадашњих 16 учесника.
Освајач последњег српског првенства и Купа, догађај у Бечу дочекао је у четвртом шеширу, па је упарен с по једним тимом из првог (мађарски Веспрем), другог (немачки Фухсе Берлин) и трећег (португалски Порто). Предвођени актуелним селектором репрезентације Србије, Раулом Гонзалесом, црно-бели ће у Хали "Александар Николић" угостити сваког од њих и свакоме ићи на ноге. И то не било коме него тимовима који су великани својих држава, а прва два и рло озбиљан












