Партизан у групи смрти: На повратку у Лигу шампиона црно-бели нису имали среће на жребу, ови великани стижу у Пионир

Дневник пре 6 сати
Партизан у групи смрти: На повратку у Лигу шампиона црно-бели нису имали среће на жребу, ови великани стижу у Пионир

Рукометаши Партизана играће у Групи А Лиге шампиона против мађарског Веспрема, немачког Фуксеа и португалског Порта, одлучено је жребом у Бечу, у седишту Европске рукометне федерације (ЕХФ).

Партизан је добио специјалну позивницу за Лигу шампиона у коју се враћа после 13 година, али није имао много среће у жребу за групну фазу. Берлински Фуксе је актуелни вицешампион Европе, пре 12 дана је поражен у финалу од Барселоне (37:34), Веспрем је двоструки узастопни шампион Мађарске, док је Порто уз Спортинг са по 24 титуле првака државе најтрофејнији португалски клуб. Пласман у другу фазу Лиге шампиона обезбедиће по две првопласиране екипе из сваке групе.

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »