Miran Pogačar: Vlast gradila park kod Spensa i krala kako je stigla

NoviSad.com pre 4 sati
Miran Pogačar: Vlast gradila park kod Spensa i krala kako je stigla
Novi Sad – Prilikom izgradnje i opremanja novog parka kod Spensa, koji je otvoren pre oko mesec dana, vlast je „krala kako je stigla“, kazao je na konferenciji za novinare odbornik Građanskog pokreta Bravo Miran Pogačar. foto: Pametna klupa i obične klupe, foto Žarko Mićin / Facebook Pogačar je rekao da park, koji je prema zvaničnim podacima poreske obveznike koštao 3,2 miliona evra, a finansiran mahom iz pokrajinske kase, dok je gradska vlast sprovela radove, ne

Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »