"Profesorke su me zbog toga terale kući": Barbara Bobak progovorila o buntovničkom periodu i problemima u školi

Nova pre 4 sati
"Profesorke su me zbog toga terale kući": Barbara Bobak progovorila o buntovničkom periodu i problemima u školi

Pevačica Barbara Bobak prisetila se školskih dana i otkrila kako pamti proslave male i velike mature.

Govoreći o tom periodu života, ispričala je da je završetak osnovne škole obeležila u znatno drugačijoj atmosferi nego što je očekivala, zbog odluke rukovodstva škole. "Nama je tad došao novi direktor, i baš tad, kad je meni bila matura u osnovnoj školi, je odlučio da zabrani haljine i sređivanje. Svaki razred je imao majice u boji. Moj razred je imao zelene majice, mi smo tako, u holu škole je bila svirka, i mi smo tu igrali, jeli te kanapee, žu-žu, koka-kolu pili

Koka kola »

Ključne reči

Najnovije vesti »