MUP pozvao građane da budu oprezni na rekama, bazenima i jezerima

Nedeljnik pre 4 sati
MUP pozvao građane da budu oprezni na rekama, bazenima i jezerima

Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) je danas apelovalo na građane da biraju uređena kupališta i poštuju upozorenja i savete spasilaca, te da ne ulaze u vodu pod dejstvom alkohola.

Ministarstvo je na Fejsbuku savetovalo građanima i da ne precenju svoje plivačke sposobnosti. Dodalo je da su reke, jezera i bazeni mesto gde se provode letnji dani i pozvalo građane da ne prepuštaju bezbednost slučaju. „Ako ste sa decom – ne skrećite pogled ni na trenutak (…) vaša neprekidna pažnja njihova je najvažnija zaštita“, saopštio je MUP. U objavi na Fejsbuku MUP je sve građane pozvao da budu odgovorni.

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »