Prve slike sa lica mesta: Herojska borba sa vatrenom stihijom u krugu železničke stanice Makiš
Telegraf pre 13 sati | Telegraf.rs

Veliki požar izbio je danas oko 11.20 časova u krugu Ranžirne železničke stanice Makiš u Beogradu, a dramatične scene sa terena pokazuju da se vatrogasci lavovski bore sa vatrenom stihijom.
Kako saznaje reporter portala Telegraf.rs sa lica mesta, plamen je zahvatio železničke pragove, debla i nakupljeni otpad unutar stanice. Crni, gust dim kulja visoko u nebo i vidljiv je iz velikog dela Beograda, a situaciju dodatno otežavaju nepovoljni vremenski uslovi. Najveći strah trenutno izaziva činjenica da se u neposrednoj blizini buktinje nalazi gusta vegetacija. - Preti da se proširi zbog šume koja je tik tu uz prugu - javlja reporter portala Telegraf.rs sa











