Napadači na goste lokala u centru Novog Sada osuđeni na po osam meseci zatvora

Radio 021 pre 24 sata  |  021.rs
Napadači na goste lokala u centru Novog Sada osuđeni na po osam meseci zatvora

Napadači na goste lokala "Crni ovan", u januaru 2023. godine, osuđeni su na kazne zatvora u trajanju od po osam meseci, odlučio je Viši sud u Novom Sadu. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u

S. D. i M. G. prethodno su osuđeni na uslovne kazne zatvora, međutim usvajanjem žalbe Osnovnog javnog tužilaštva presuda Osnovnog suda u Novom Sadu je preinačena. Vlasnik "Crnog ovna" Bojan Šovljanski pozdravio je ovakvu odluku, ističući da su to potezi koji vraćaju veru u funkcionisanje pravne države i njene ključne institucije, pre svega u nezavisno sudstvo. "Neofašističke organizacije moraju biti zabranjene, a svedoci smo njihovog pojačanog delovanja i sve većeg

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »