Održana sednica Skupštine grada- usvojen Plan digitalne transformacije, izveštaji o radu javnih preduzeća, imenovani novi članovi Gradskog veća
Plus online pre 24 sata | Pirot Plus Online

Danas je održana Sednica skupštine grada Pirota, posle koje će uslediti letnja pauza.
Detalje o tačkama koje su se našle na dnevnom redu sednice preneli smo u izveštaju posle sednice Gradskog veća. Gradsko veće dalo saglasnost na Izveštaje javnih preduzeća za prošlu godinu i Plan digitalne tranformacije i razvoja pametnog grada Marija Đošić, šefica Kancelarije za lokalni ekonomski razvoj, odbornicima je prezentovala Izveštaj o učincima sprovođenja “Plana razvoja grada Pirota 2021-2028” za period od 2022. do 2025. godine. Izveštaj je usvojen većinom





