Zadržana dva vozača: Jedan vozio pijan, drugi ponovio prekršaj
Radio 021 pre 3 sata | 021.rs

Policijska uprava u Novom Sadu je otkrila i sankcionisala ukupno 256 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u
Na području Južnobačkog okruga, iz saobraćaja je isključeno 20 vozača i pet vozila, a zadržana su dva vozača, jedan zbog vožnje pod dejstvom alkohola i jedan zbog ponavljanja ili nastavljanja vršenja prekršaja. Zadržani vozači će, uz prekršajne prijave, biti privedeni nadležnom prekršajnom sudiji. U četvrtak, 25. juna, na području Južnobačkog okruga, dogodilo se devet saobraćajnih nezgoda u kojima je jedno lice zadobilo teške, a tri lica lake telesne povrede. U











