Balša Koprivica napustio klub, ponovo je slobodan igrač
Telegraf pre 13 sati | Telegraf.rs

Košarkaški klub Bahčešehir objavio je da srpski centar Balša Koprivica neće biti član ekipe naredne sezone i zahvalio mu se na pruženom tokom kampanje 2025/26.
On je slobodan u izboru nove sredine. Igrač kojeg zastupa Miško Ražnatović u poslednjih godinu dana, nije odigrao sezonu kakvu je zamišljao u timu Marka Baraća. Nakon četiri godine u Partizanu, očekivao je veću minutažu, ali nije dobio preveliku ulogu u Turskoj. Koprivica je u redovima polufinalista Evrokupa i Superlige Turske u proseku upisivao 5.5 poena i 3.2 skoka ta 13.3 minuta po susretu, kada je evropsko takmičenje u pitanju, odnosno 5.7 poena i 3.4 poena u












