Alarmantno: U Banjaluci raste broj mladih koji konzumiraju drogu

Telegraf pre 2 sata  |  Telegraf.rs
Alarmantno: U Banjaluci raste broj mladih koji konzumiraju drogu

Načelnik Odeljenja za organizovani kriminalitet i drogu Policijske uprave Banjaluka Zoran Pašalić istakao je kako se u Banjaluci svake godine povećava broj mladih koji koriste drogu.

Prema njegovim rečima, radi se o konzumaciji marihuane, kokaina i amfetamina, a mladi su često zatečeni i prilikom konzumacije. "Od početka godine su sprovedene tri operativne akcije i oduzeto je 16 kilograma marihuane, 1,6 kilograma kokaina, oko 300 grama amfetamina, te manja količina ostale droga", naveo je Pašalić. Pašalić je dodao da policija kontinuirano sprovodi preventivne akcije, poput predavanja u školama, ali i represivne u kojima oduzima drogu. Naglasio

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »