Kako bih preživeo bez klime

Danas pre 10 sati  |  BBC News na srpskom
Kako bih preživeo bez klime

Volim da dođem i radim u kancelariji, ne od kuće.

Pogotovo leti. Ne smeta mi ni mraz, ni kiša, ali sve iznad 20 stepeni Celzijusa za mene je elementarna nepogoda. Retko ko se raduje odlasku na posao, ali ja da – kad je napolju već u sedam ujutru 30 stepeni, a znam da ću ući u već rashlađenu redakciju. Naravno, neizbežne su i rasprave sa koleginicama kojima je uvek hladno, ali im kažem: „Što niste ostale kod kuće?“ ili: „Obucite džemper“. Zvuči nedemokratski, ali je demokratija precenjena – u ovom slučaju. Pre nego

Povezane vesti »

Kako bih preživeo bez klime

Kako bih preživeo bez klime

BBC News pre 10 sati
Kako bih preživeo bez klime

Kako bih preživeo bez klime

Radio 021 pre 10 sati
Kako bih preživeo bez klime

Kako bih preživeo bez klime

Južne vesti pre 10 sati
Povezane vesti »

Najnovije vesti »