Deo članova Školskog odbora Gimnazije već pripremio odluku da salu prepuste Domu kulture?
Prokuplje press pre 1 dan | Biljana Roganović

Deo članova Školskog odbora Gimnazije u Prokuplju podneo je zahtev da se održi sednica kako bi se raspravljalo o zahtevu Doma kulture “Radivoj Uvalić Bata” da im se na deset godina ustupi školska sala.
Taj zahtev potpisalo je pet od devet članova Školskog odbora i oni su već i pripremili odluku u koju je ProkupljePress imao uvid. Među potpisnicima su i dva roditelja čija deca su upravo završila srednju školu. Ranije se Nastavničko veće škole izjasnilo negativno povodom ovog zahteva Doma kulture, ali je ipak sve na Školskom odboru. –Nastavnici su rekli da ne žele da se sala da na korišćenje Domu kulture, međutim o tome odluku donosi Školski odbor kao najviši organ












