Маја Стојановић о одлукама Одбора: Овим потезом, на притисак ЕУ после самита у Тивту, добијамо РЕМ

Цензоловка пре 8 сати
Маја Стојановић о одлукама Одбора: Овим потезом, на притисак ЕУ после самита у Тивту, добијамо РЕМ

Власти је најлакше да нема РЕМ, оцењује Маја Стојановић из Грађанских иницијатива. Осврћући се јучерашње одлуке Одбора за културу и информисање, каже да "овим потезом, на притисак ЕУ који је уследио након самита у Тивту, добијамо РЕМ" додајући "да то много више одговара грађанима Србије него власти".

Подсетимо, скупштински Одбор за културу и информисање обуставио је у четвртак поступак за предлагање члана Савета Регулаторног тела за електронске медије којег предлажу националне мањине и позвао четири члана која су поднела оставке – Родољуба Шабића, Милеву Малешевић, Иру Проданов Крајишник и Дубравку Валић Недељковић, да преузму функције у РЕМ. Председница одбора из редова Српске напредне странке (СНС) Невена Ђурић казала је пре гласања да се приближава

Повезане вести »

Кључне речи

Друштво, најновије вести »