Jubilej kampanje „Kad pijem, ne vozim“: 20 godina promovisanja odgovornog ponašanja u saobraćaj
Biznis i finansije pre 2 sata

1 Kampanja „Kad pijem, ne vozim“ ove godine obeležava 20 godina kontinuiranog delovanja kao jedna od najdugovečnijih društveno odgovornih inicijativa u Srbiji, usmerena na promociju bezbednog ponašanja u saobraćaju i odgovorne konzumacije, a realizuje je Apatinska pivara u partnerstvu sa Upravom saobraćajne policije Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije i Agencijom za bezbednost saobraćaja. Tokom dve decenije kampanja dosledno podseća da alkohol i






