Pali bombaši sa Novog Beograda: Bacili kašikaru u Nehruovoj, pa uhapšeni sa drogom i lažnim tablicama!
Telegraf pre 21 sat | Telegraf.rs

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, Odeljenja za istraživanje eksplozija, požara i havarija, Uprave kriminalističke policije, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, identifikovali su i uhapsili tri osobe, dok se za još jednom osobom traga, zbog sumnje da su 5. juna aktivirali i bacili ručnu bombu na jednu porodičnu kuću u Nehruovoj ulici na Novom Beogradu. Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela izazivanje opšte







