Ministarstvo kulture ulaže milione u Vršac i Belu Crkvu: Ministar Selaković potpisao ugovore

Kurir pre 5 sati
Ministarstvo kulture ulaže milione u Vršac i Belu Crkvu: Ministar Selaković potpisao ugovore

Ministar kulture Nikola Selaković potpisao je danas u Beloj Crkvi tri ugovora kojima je Ministarstvo kulture opštini za kulturu ove godine opredelilo 14.950.000 dinara.

Najveći iznos, 14.200.000 dinara obezbeđen je konkursom Ministarstva kulture „Gradovi u fokusu“ za adaptaciju i sanaciju dela belocrkvanskog Centra za kulturu, a ministar Selaković je ugovor potpisao sa predsednicom opštine Bela Crkva Tatjanom Kokar. „Opština Bela Crkva je već drugu godinu zaredom partner Ministarstva kulture u kapitalnim ulaganjima. Prošle godine smo potpisali prvi ugovor kojim smo otpočeli rekonstrukciju, najveću od kada postoji, Centra za

Povezane vesti »

Ključne reči

Kultura, najnovije vesti »