"Htela sam malo da vratim nostalgiju": Milica Pavlović o novom albumu, pesmama i autorima: "Nisam želela nikome da se dopadnem"

Nova pre 10 sati
"Htela sam malo da vratim nostalgiju": Milica Pavlović o novom albumu, pesmama i autorima: "Nisam želela nikome da se dopadnem"…

Milica Pavlović danas je organizovala promociju novog albuma "Caka", a tom prilikom otkrila je da je htela da vrati malo nostalgije kroz muziku.

Pevačica tvrdi da je krajnjim rezultatom prezadovoljna, kao i da je sve radila bez ijednog procenta da se ikome dopadne. - Mi smo dve godine studiozno spremali ovaj album. Sigurna sam da se to i čuje u kvalitetu. Potrudili smo se da publici damo nešto novo da opet budemo, pa skromno ću reći, trendseteri i inovativni. Veliki broj autora, veliki broj tekstopisaca sa nekima i po prvi put sarađujem Imam što šta da kažem za iste, sem pored toga što im se stalno

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »