Dečak ubica iz Niške Banje prvi put napustio kliniku! Otkrivamo: Kako se ponašao, šta je rekao, a šta prećutao
Blic pre 1 sat

Dečak ubica iz Niške Banje, koji je sa 13 godina zverski ubio vršnjaka Andreja Simića, prvi put je napustio psihijatrijsku kliniku u Beogradu i doveden je u Niš da bi svedočio na suđenju svojim roditeljima. U "Blicu" uživo otkrivamo: Kako se ponašao, šta je rekao, a šta je prećutao.












